bus do Niemiec - BromarBusy

BUS DO NIEMIEC

Najważniejsze pytania o bus do Niemiec i Polski zebrane w jednym miejscu. Skorzystaj z przydatnych informacji.

Dni wyjazdu:

DO NIEMIEC: Środa i Sobota

DO POLSKI: Czwartek i Niedziela

Kontakt:

[PL] +48 500 257 369

 [PL] +48 515 144 260
 [DE] 0 157 882 66 250

Bus do Niemiec bez tajemnic

Szczegółowe informacje o ofercie przewóz osób do Niemiec i Polski z BromarBusy

Dostajemy wiele pytań dotyczących naszych usług, dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na część z nich. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem w branży transportowej i w swojej pracy bazujemy na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Świadczymy usługi, które są dostępne dla wszystkich, a ceny niewygórowane. Działamy przejrzyście i chcemy, aby każdy z naszych pasażerów rezerwując bilet poznał nas jak najlepiej. Poniżej zamieszczamy pytania, które są nam najczęściej zadawane, wszystkie dotyczą naszej działalności. Świadczymy busy do Niemiec i Polski dostępne każdego dnia tygodnia. Zapraszamy po więcej informacji.

1. Jak rezerwować bilet?
Udostępniamy aż dwie metody rezerwacji, wybór opcji jest dobrowolny. Pierwsza z nich to tradycyjny kontakt telefoniczny, wystarczy zadzwonić, wybrać termin i omówić szczegóły.  Drugim sposobem jest rezerwacja online, wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie, a następnie potwierdzić w ciągu kolejnych 12 godzin telefonicznie.

 

2. Zasady Door to Door?
Przewozimy naszych pasażerów spod adresu pod adres bez dodatkowych opłat. To pasażerowie wybierają adresy spod których bus do Niemiec ich zabierze. Podczas rezerwacji należy podać dokładne adresy, na tej podstawie planujemy trasę.

 

3. Czy za bagaż trzeba płacić?
W cenie biletu zapewniamy darmowy limit bagażowy, który wystarcza na zabranie najpotrzebniejszych rzeczy. Jeśli jednak bagaż przekroczy limit wagowy przewidujemy symboliczne opłaty za dodatkowe kilogramy.