Busy do Polski

Busy do Polski w czwartki i niedziele – rezerwacja przejazdu online:

Bus Niemcy Polska w czwartek i niedzielę

Organizujemy wyjazdy aż dwa razy w tygodniu. Busy do Polski jeżdżą tak często z myślą o Twoich potrzebach, wybierz termin odpowiedni dla Ciebie i podróżuj z nami komfortowo i bezpiecznie. Kursujemy z wielu miast na terenie centralnych Niemiec. Sprawdź trasę i miasta z których organizujemy wyjazdy, a jeśli miejsce, z którego planujesz podróż nie znajduje się na naszej liście skontaktuj się z nami telefonicznie, z pewnością przyjedziemy po Ciebie i zabierzemy w podróż prosto spod adresu wskazanego przy rezerwacji.

Cena:

od 449 zł lub 100€

Skontaktuj się nami:

[PL] +48 500 257 369
[PL] +48 515 144 260
[DE] 0 157 882 66 250

Tani przewóz osób do Polski

Ze środkowej i południowej części Niemiec

Gwarantujemy tanie bilety na busy z Niemiec do Polski oraz wygodną rezerwację. Koszt przejazdu z nami to tylko 449 zł, ale to nie wszystko co oferujemy. Wybierając nasze usługi oszczędzasz na bagażu oraz dodatkowych dojazdach. Busy do Polski zabiorą Cię prosto z miejsca, które wskażesz przy rezerwacji i dowiozą tam gdzie potrzebujesz bez dodatkowych opłat. Podróżując z nami nie musisz się martwić również o bagaż, aż 30 kg możesz zabrać ze sobą bez dodatkowych opłat. Nie musi to być jedna walizka, zabierz kilka, podstawą jest zmieszczenie się w limicie.

Co nas wyróżnia?

Dbamy o naszych pasażerów dlatego świadczymy usługi najwyższej jakości.

Komfort

Wygoda to podstawa podróży, dlatego tak bardzo o nią dbamy. W swojej flocie mamy nowe busy z przyjemnym wnętrzem i dużymi, regulowanymi fotelami. Zadbaliśmy również o klimatyzację i ogrzewanie.

Niska cena

Oferujemy tanie busy do Polski już od 449 zł za przejazd. Dla wszystkich stałych i nowych klientów mamy promocje przygotowywane indywidualnie. Podróżuj tanio na trasie Polska Niemcy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne podróże to dla nas podstawa, dlatego posiadamy nowe auta, które systematycznie sprawdzamy i serwisujemy w autoryzowanych punkach, a w podróże jeżdżą wykwalifikowani kierowcy.

Door to Door

Zapewniamy przejazd spod adresu pod adres. To Ty decydujesz skąd Cię zabierzemy i gdzie dowieziemy. Nie musisz organizować dodatkowego transportu, wszystko masz w cenie biletu.

Busy do Polski – Trasa

Przejeżdżamy przez większość miast i miejscowości w centralnej i południowej części Niemiec.

Trasa przejazdu przez Niemcy:

Gorlitz – Dresden – Gottingen – Kassel – Gera – Erfurt – Eisenach – Frankfurt – Wiesbaden Alzey – Worms – Mannheim – Landau – Karlsruhe Gorlitz – Dresden – Chemnitz – Hof – Bamberg – Wurzburg – Frankfurt – Mannheim – Landau – Karlsruhe

Obsługujemy również okolice wymienionych miejscowości.