Busy z Polski do Niemiec

Busy z Polski do Niemiec w środy i soboty – rezerwacja przejazdu online:

Busy Polska Niemcy w środę i sobotę

Z myślą o naszych pasażerach organizujemy wyjazdy naszych busów do Niemiec kilka razy w tygodniu. Wystarczy zarezerwować przejazd, aby busy z Polski do Niemiec przyjechały po Ciebie bezpośrednio pod drzwi domu. Kursujemy z wielu miast centralnej i południowej Polski. Sprawdź trasę naszych busów i podróżuj z Polski do Niemiec w wybranym terminie. Dopracowaliśmy swoje usługi do Perfekcji, ponieważ Twoje potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu.

Wyjazdy do Niemiec:

środa i sobota

Cena:

od 249 zł

Skontaktuj się nami:

[PL] +48 500 257 369
[PL] +48 515 144 260
[DE] 0 157 882 66 250

Tani przewóz osób do Niemiec

Ze środkowej i południowej części Polski

Tak tanie busy z Polski do Niemiec tylko z nami. Ceny naszych biletów są niewygórowane i odpowiednie na każdą kieszeń. Wybierając nasze usługi, nie ponosisz również żadnych kosztów związanych z dodatkowymi dojazdami oraz bagażem. U nas płacisz tylko raz, a w zamian dostajesz komfortową podróż spod adresu pod adres, a dodatkowo duży limit bagażowy. Planujesz podróż sam czy z w kilka osób, ponieważ dysponujemy flotą nowych samochodów, jesteśmy w stanie dostosować ich liczbę do ilości potrzebnych miejsc. Gwarantujemy promocje dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Zarezerwuj przejazd i sprawdź sam jakość naszych usług

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy doświadczoną firmą i stworzyliśmy wyjątkowe busy z Polski do Niemiec.

Komfort

Gwarantujemy przyjemne podróżowanie nowymi, dobrze wyposażonymi busami z wygodnymi siedzeniami. Zadbaliśmy o każdy szczegół, abyś mógł zrelaksować się w trasie do Niemiec.

Niska cena

Ceny naszych biletów są niskie, dodatkowo dla wszystkich stałych i nowych klientów mamy ciekawe promocje. W cenę biletu wliczamy również usługę Door to Door oraz limit bagażowy do 30 kg.

Bezpieczeństwo

Podróże z nami są bezpieczne. Wszystkie siedzenia w naszych pojazdach posiadają pasy bezpieczeństwa, a nasi kierowcy podróżują tylko po drogach szybkiego ruchu i płatnych autostradach.

Door to Door

Busy z Polski do Niemiec kursują w przyjaznym systemie Door to Door. Zarezerwuj bilet i nie martw się o nic więcej, przyjedziemy i zabierzemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz bez przesiadek.

Busy z Polski do Niemiec – Trasa

Przejeżdżamy przez większość miast i miejscowości w centralnej i południowej części Polski.

Trasa I przejazdu przez Polskę:

Lublin – Puławy – Zwoleń – Radom – Przysucha – Opoczno – Sulejów – Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Radomsko- Wieluń – Kępno – Oleśnica – Wrocław – Legnica

Trasa II przejazdu przez Polskę:

Lublin – Kraśnik – Ostrowiec Świętokrzyski – Starachowice – Skarżysko Kamienna – Końskie – Kielce – Jędrzejów – Kraków – Częstochowa – Katowice – Gliwice – Opole – Bolesławiec

Obsługujemy również okolice wymienionych miejscowości.