busy z Niemiec

Postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące powrotów do Polski. Odpowiemy na zadawane często pytania dotyczące usługi busy z Niemiec. Zapraszamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami.

Informacje o usłudze busy z Niemiec

Podstawową kwestią jest terminarz wyjazdów. Busy do Polski wyjeżdżają w każdy czwartek i w każdą niedzielę. Kursy odbywają się cyklicznie każdego tygodnia. Jedyna zmiana, dotycząca kursów, która zachodzi w grafiku obejmuje okres świąteczny – Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc. W każdym roku staramy się by w tym czasie busy do Niemiec zrobiły więcej kursów, aby każdy mógł wrócić na święta do domu. Informacje dotyczące tego okresu udostępniamy na stronie, oraz po kontakcie telefoniczny.

Często pytacie nas również o to, gdzie się zaczyna trasa oraz gdzie kończy. Każdy bilet daje gwarancję podróży Door to Door, za którą nie pobieramy dodatkowej opłaty. Podróż rozpoczyna się, gdy pasażer wsiada do busa, czyli pod adresem wskazanym przez niego przy rezerwacji biletu. Koniec podróż to również miejsce wskazane przez pasażera. Podsumowując – przy rezerwacji biletu na busy Polska Niemcy należy podać adresy startu i mety podróży, dzięki temu klient decyduje skąd i gdzie chce dojechać.

Kolejnym tematem jest cena biletu. Podstawową informacją jest fakt, że koszt przejazdu zaczyna się od 249 zł. Kalkulacji ceny biletu dokonujemy indywidualnie na podstawie odległości podróży pasażera. Do biletu zapewniamy gratis dojazd Door to Door oraz limit bagażowy. Bez względu na to, czy są to busy z Niemiec, czy z Polski cena usług dla danego pasażera pokonującego tą samą odległość jest taka sama, możemy ją pomniejszyć o rabat dla stałych klientów.

Dostajemy również pytania dotyczące zawartości bagażu. W walizce można przewozić niemal wszystko, należy jednak pamiętać o dopuszczalnym limicie wyrobów alkoholowych oraz tytoniowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na laki. Przy przewożeniu dużej kwoty pieniężnej polecamy mieć przy sobie dowód, że jest się w jej właścicielem. Temat zawartości bagaży weźmiemy pod lupę w kolejnym artykule, do którego przeczytania zapraszamy już teraz.

Mamy nadzieję, że tych kilka informacji na temat usługi busy z Niemiec pozwoliło wyjaśnić klika pytań.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.